Tanečky s Jančou
Čas strávený aktivně - pohybem, tancem.

Každý čtvrtek 16:15-17:15, děti cca 5 až 9 let (kapacita 6 dětí)

Každý Čtvrtek 17.30-18:30, děti cca 2 až 4 roky (kapacita 6 dětí)

Za příznivého počasí se budou konat i venku u nás na komunitním dvorku v prostorách Komunitního centra Hrubého, Praha 8.

Náplní kurzu je zábavnou a hravou formou podporovat přirozené pohybové a taneční schopnosti dětí. Skrze tanec se děti učí poznávat své tělo, pracovat s ním, koordinovat a ovládat své pohyby tak, že se zlepšuje pohyblivost kloubů a je posilováno svalstvo celého těla, vnímat hudbu a rytmus. Taneční, pohybová a rytmická průprava podpoří jejich zdravý motorický i osobnostní vývoj. Hodiny jsou vedeny a metodicky zpracovány kvalifikovanou lektorkou s vysokoškolským tanečním a pedagogickým vzděláním (absolventka taneční konzervatoře - učitelka tance, umělec interpret, umělec choreograf s praktickou i teoretickou znalostí ve výchovně- vzdělávacím procesu). Děti si postupně vyzkouší a osvojí základy moderního tance, baletu, lidového tance, scénického tance, polky, streetdance, výrazového tance, jazzdance.

Více informací na http://www.agenturateja.cz/.

5 minut pěšky od stanice metra Ládví. Jsme ve vnitrobloku ulic Hrubého, Rajmonova, Kurkova a Kyselova. Koukněte na mapu!
Loading...